Skip to content

Current Meet Results

Event 1  Girls 13-14 800 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Persechino, Skye N     13 SWIM-FL                NT   10:13.79  
  2 Jonsson, Lily K        14 LAS-FL           10:40.52   10:23.27  
  3 Sagastume, Keyda M     14 RATS-FL          10:02.41   10:35.95  
  4 Polk, Maddie G         14 PS-FL            11:09.30   10:52.19  
  5 Saiz, Amanda J         14 SWIM-FL                NT   11:01.74  
  6 DeVault, Anna M        14 CCST-FL                NT   11:56.15  
  7 Moore, Amelia D        13 MACG-FL                NT   12:08.01  
 
 Event 1  Girls 15 & Over 800 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Sands, Adele E         16 PS-FL                  NT    9:29.92  
  2 Stern, Alexandra R     16 RATS-FL           9:09.15    9:37.94  
  3 Antonov, Katarina M    18 TekMasters-FL     9:53.51    9:58.91  
  4 Bogdanova, Lutnya U    17 TIDE-FL                NT    9:59.80  
  5 Hengesbach, Marissa K  15 PS-FL             9:49.41   10:06.87  
  6 Pellegrino, Sophie M   15 SWIM-FL          10:32.98   10:46.23  
  7 Nichols, Aubrie R      15 PS-FL            11:24.41   11:52.60  

 Event 2  Boys 13-14 800 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Tedhams, Hayden A      14 SWIM-FL           9:24.23    9:20.52  
  2 Spooner, Dillon G      14 RATS-FL           9:31.54    9:32.55  
  3 Khunduang, Boon *      13 PS-FL                  NT    9:59.18  
  4 Odom, Ryan S           13 CCST-FL                NT   12:03.45  
 
 Event 2  Boys 15 & Over 800 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Kulick, Theron A       15 MACG-FL                NT   11:40.40  


 
 Event 3  Girls 11-12 400 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Pieniadz, Julia J      11 SWIM-FL           5:24.86    4:58.90  
  2 Swiss, Madison J       12 RATS-FL           5:15.03    5:05.26  
  3 Polk, Molly R          12 PS-FL             5:15.53    5:09.24  
  4 Wolfe, Ellia S         11 PS-FL                  NT    5:10.77  
  5 Perez, Mai *           11 TekMasters-FL     5:15.78    5:12.42  
  6 Jonsson, Elin K        11 LAS-FL            5:24.34    5:12.76  
  7 Wang, Bethany B        11 SWIM-FL           5:26.41    5:13.41  
  8 Zhang, Helen H         11 SWIM-FL                NT    5:16.05  
  9 Fiore, Mariella S      12 CCST-FL           5:31.20    5:29.93  
 10 Polk, McKinnley P      11 PS-FL             5:44.49    5:32.71  
 11 Tedhams, Taylor R      11 SWIM-FL           6:06.39    5:37.35  
 12 Dolan, Madeline A      12 TIDE-FL           6:40.07    5:39.20  
 13 McGovern, Emma J       12 MACG-FL           6:43.94    5:50.21  
 14 Mathis, Raelyn S       11 SCAT-FL                NT    6:04.46  
 15 Johns, Gi M            12 SWIM-FL                NT    6:13.77  
 16 Hunt, Layla M          12 LAS-FL                 NT    6:37.67  
 -- Glover, Vivian K       12 SWIM-FL           5:21.55         NS  

 Event 4  Boys 11-12 400 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Radakovic, Rajko *     12 PS-FL             5:02.48    5:01.76  
  2 Sagastume, Landon F    11 RATS-FL           5:15.27    5:17.85  
  3 Penick, Jaxon E        12 TIDE-FL           6:11.71    5:43.59  
  4 Howell, JO JO L        12 TIDE-FL           6:41.27    5:45.30  
  5 Martinez, Caden A      11 RATS-FL           6:10.67    5:51.66  
  6 McCollom, Dyson C      12 CCST-FL                NT    6:23.02  

 Event 5  Girls 10 & Under 200 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Yuille, Danielle C     10 PS-FL             3:08.18    2:57.35  
  2 Adeney, Jillian M       8 TIDE-FL                NT    3:25.87  
  3 Rowe, Caroline L        8 PS-FL                  NT    3:45.80  
  4 Steele, Sophia L        9 TIDE-FL                NT    3:46.15  
  5 Light, Lily G          10 PS-FL                  NT    3:50.93  
  6 Branca, Reese A        10 RATS-FL                NT    4:03.25  
  7 Tusher, Lily C          9 TIDE-FL                NT    4:14.59  
  8 Branca, Ella G          8 RATS-FL                NT    5:13.43  

 Event 6  Boys 10 & Under 200 LC Meter Freestyle
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Mathis, Davin L        10 SCAT-FL           2:51.88    2:39.02  
  2 Jones, Bryson R        10 TIDE-FL                NT    3:03.12  
  3 Martinez Barrios, Die  10 RATS-FL           3:13.70    3:08.77  
  4 Durden, Luke B         10 TIDE-FL                NT    3:13.55  
  5 Swiss, William M        8 RATS-FL           3:33.66    3:31.79  
  6 Wolfe, Isen B           6 PS-FL                  NT    3:32.34  

Event 7  Girls 13-14 400 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Polk, Maddie G         14 PS-FL             5:52.66    5:56.95  
  2 Viloria, Anna P        13 RATS-FL           5:54.30    6:04.74  
  3 Saiz, Amanda J         14 SWIM-FL                NT    6:06.37  
  4 Martinez Barrios, Reg  13 RATS-FL                NT    6:16.11  
  5 Kulick, Royal S        14 MACG-FL                NT    6:20.52  
 
 Event 7  Girls 15 & Over 400 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Bogdanova, Lutnya U    17 TIDE-FL           5:27.19    5:23.28  
  2 Doig, Natalie M        15 RATS-FL           5:21.37    5:24.36  
  3 Rooney, Emma M         17 RATS-FL           5:25.39    5:36.61  
  4 Hengesbach, Marissa K  15 PS-FL             5:23.86    5:38.33  
 -- Sands, Adele E         16 PS-FL             5:42.87         NS  
 -- Santiag Event 8  Boys 13-14 400 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Spooner, Dillon G      14 RATS-FL           5:07.94    5:06.69  
  2 Guglietta, Gabe M      14 RATS-FL           5:13.33    5:16.45  
  3 Tedhams, Hayden A      14 SWIM-FL           5:31.57    5:21.54  
  4 Denman, Kai C          13 RATS-FL                NT    6:19.44  
 -- Santiago, Surfiel A    14 RATS-FL           5:11.24         NS  
 
 Event 8  Boys 13-14 400 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Spooner, Dillon G      14 RATS-FL           5:07.94    5:06.69  
  2 Guglietta, Gabe M      14 RATS-FL           5:13.33    5:16.45  
  3 Tedhams, Hayden A      14 SWIM-FL           5:31.57    5:21.54  
  4 Denman, Kai C          13 RATS-FL                NT    6:19.44  
 -- Santiago, Surfiel A    14 RATS-FL           5:11.24         NS  
 
 Event 8  Boys 15 & Over 400 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Rinchack, Caleb M      17 RATS-FL           4:45.22    4:57.84  
  2 Jenkins, Drew B        17 SCST-FL           5:16.37    5:30.34  
  3 Frey, Wyatt M          15 SCAT-FL                NT    7:15.74  

 Event 9  Girls 11-12 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Swiss, Madison J       12 RATS-FL           2:41.16    2:42.55  
  2 Pieniadz, Julia J      11 SWIM-FL           2:58.27    2:46.48  
  3 Wang, Bethany B        11 SWIM-FL           2:55.55    2:52.20  
  4 Polk, Molly R          12 PS-FL             2:57.09    2:53.37  
  5 Zhang, Helen H         11 SWIM-FL                NT    2:57.05  
  6 Wolfe, Ellia S         11 PS-FL                  NT    2:57.88  
  7 Perez, Mai *           11 TekMasters-FL     3:00.07    3:01.87  
  8 Jonsson, Elin K        11 LAS-FL            3:07.17    3:02.65  
  9 Dolan, Madeline A      12 TIDE-FL           3:30.76    3:03.51  
 10 Mathis, Raelyn S       11 SCAT-FL           3:19.11    3:05.84  
 11 Polk, McKinnley P      11 PS-FL             3:06.63    3:06.35  
 12 McGovern, Emma J       12 MACG-FL                NT    3:11.47  
 13 Tedhams, Taylor R      11 SWIM-FL           3:24.06    3:12.69  
 14 Stoy, Katherine M      12 MACG-FL                NT    3:21.54  
 15 Kulick, Birdie B       11 MACG-FL                NT    3:24.18  
 16 Johns, Gi M            12 SWIM-FL                NT    3:28.72  
 17 Lombardo, Michaele D   12 Bolt-FL           3:45.21    3:33.07  
 18 Hunt, Layla M          12 LAS-FL            3:48.83    3:45.72  

 Event 10  Boys 11-12 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Radakovic, Rajko *     12 PS-FL             2:38.91    2:46.59  
  2 Narvaez, Andres A      12 SWIM-FL           3:05.05    2:52.90  
  3 Sagastume, Landon F    11 RATS-FL           2:48.51    2:53.18  
  4 Penick, Jaxon E        12 TIDE-FL           3:23.23    3:17.23  
  5 Wood, Guy A            11 Bolt-FL                NT    3:18.33  
  6 Martinez, Caden A      11 RATS-FL           3:24.89    3:28.56  
  7 McCollom, Dyson C      12 CCST-FL                NT    3:39.28  

 Event 11  Girls 10 & Under 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Yuille, Danielle C     10 PS-FL                  NT    3:34.66  
  2 Aragona, Nalani V       8 RATS-FL                NT    3:52.97  
  3 Adeney, Jillian M       8 TIDE-FL                NT    4:08.78  
  4 Steele, Sophia L        9 TIDE-FL                NT    4:15.87  
  5 Tusher, Lily C          9 TIDE-FL                NT    5:17.17  

 Event 12  Boys 10 & Under 200 LC Meter IM
==================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals        
==================================================================
  1 Mathis, Davin L        10 SCAT-FL           3:09.23    3:00.91  
  2 Jones, Bryson R        10 TIDE-FL                NT    3:39.65  
  3 Durden, Luke B         10 TIDE-FL                NT    3:50.98  
  4 Wolfe, Isen B           6 PS-FL                  NT    4:20.96